Login
Glemt password Opret bruger

Bestyrelse

Bestyrelse for Roma Club Danimarca 2014/2015

Præsident

Andreas Steffan Jensen
Email: andreas@romaclubdanimarca.dk

Vicepræsident

Jonas Westerdahl
Email: jonas@romaclubdanimarca.dk

Sekretær

Mads Smed Sahlholdt
Email: mads@romaclubdanimarca.dk

Kasserer

Jesper Wozniak
Email: jesper@romaclubdanimarca.dk

Bestyrelsesmedlemmer

Benjamin Müller
Email: benjamin@romaclubdanimarca.dk

Jonas Neivelt
Email: neivelt@romaclubdanimarca.dk

Michael Abildgaard
Email: michael@romaclubdanimarca.dk

Christian Fog
Email: christian@romaclubdanimarca.dk

Toke Rüemenapp
Email: toke@romaclubdanimarca.dk

Søren Weikop
Email: weikop@romaclubdanimarca.dk

Kontakt | Copyright 2003-2017 | Credits | Retningslinier | Roma Club Danimarca